M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

DUYGU PAÇALI’DAN KMÜ’DE EĞİTİM SEMİNERİ


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından yazar eğitimi semineri düzenlendi.
KMÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile Wiley Yayınevi işbirliğinde gerçekleştirilen ve Wiley Yayınevi Türkiye Temsilcisi Duygu Paçalı’nın konuşmacı olarak yer aldığı seminere üniversite personelinin yanı sıra öğrenciler de katıldı.
‘Wiley Yazar Seminerleri, Uluslararası Akademik Dergilerde Yayın Yapmak, Adım Adım Bir Rehber’ konulu seminerde konuşan Duygu Paçalı, etki değeri yüksek uluslararası dergilerde yayın yapmanın püf noktalarını katılımcılara aktardı. Paçalı konuşmasının devamında ise katılımcılara; bilimsel makale yazarken dikkat edilmesi gereken kurallar, dergi seçimi, makaleyi gönderilmeye hazırlama, sunum ve hakem değerlendirmesi, düzeltme, üretim ve telif hakları hakkında sunum yaptı. Paçalı ayrıca; kabul ve ret sonuçlarına verilecek yanıtlar, uluslararası indekslerde ve açık arşivlerde görünebilirlik, etik ve ünlü olma gibi konularda katılımcılara bilgi verdi.
   
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com