M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İL GENEL MECLİSİ 2018 MART AYI TOPLANTILARINA BAŞLADIKaraman İl Genel Meclisi 2018 Mart ayı ilk toplantısına, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin GÜNGÖRER başkanlığında saat 15:00’de İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda yoğun bir gündem eşliğinde başladı.
İl Genel Meclis üyelerinin katılımı ile başlayan toplantıda bu ay; İl Özel İdaresinin birimlerinin 2017 yılı faaliyet raporları, İl Özel İdaresine bağlı misafirhaneler ve salonların kiralama ve konaklama ücretlerinin belirlenmesi, İl Özel İdaresine bağlı yerlerdeki uygulama imar planı değişikliği teklifleri, satış kararları ve yaban domuzları ile mücadele dahil pek çok gündem maddesinin yanısıra geçen aydan komisyonlara havale edilen raporlar ve Valilik’ten gelen teklifler görüşülerek karara bağlanacak.
İl Genel Meclis Başkanı Celalettin GÜNGÖRER:
05-09.03.2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Meclis toplantılarında alınacak kararların İlimize ve Vatandaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulunarak 2018 Mart Ayı toplantılarını başlattı.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com