M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KAYMAKAMIMIZIN 18 MART MESAJI


Kaymakamımız Nurhalil Özçelik’ in 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Günü Mesajı
Bugün;  Türk ve dünya tarihinde önemli bir dönüm noktası olan 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Günü ile kutsal vatanımız için canlarını sakınmadan feda eden şehitlerimizi anmanın onurunu yaşamaktayız.
Böylesine onurlu ve anlamlı bir İstiklal mücadelesinin, 18 Mart 1915 tarihinde millet olarak tek bilek, tek yürek olarak atılmış olan adımları bugün 103. yılına ulaşmıştır. Üzerinden bir asır geçmiş olmasına rağmen halen aynı duyguları ve kazanılmış olan zaferin mutluluğunu yaşarken, bu zafer uğrunda gözünü bile kırpmadan canlarını feda eden şehitlerimizin yasını tutmaktayız.

Bu duygularla; 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Gününün 103. Yıldönümünü kutluyor, bu toprakları bize mukaddes bir vatan kılan, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve gururla anıyorum.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com