M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KMÜ’DE ‘ÇANAKKALE ZAFERİ’ KONULU ŞİİR DİNLETİSİ


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Ata Öğrenci Topluluğu tarafından ‘Çanakkale Zaferi’ konulu şiir dinletisi düzenlendi.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program Topluluk Başkanı Sedat Çivdem’in açılış konuşması ile devam etti. Açılış konuşmasının ardından başta Çanakkale şehitlerimiz olmak üzere vatan uğruna can veren bütün şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim tilaveti yapıldı.
Program, Selime Beyza Korumaz, Sultan Özkan ve Çağrı Yorgancılar isimli öğrencilerin şiir dinletileri ile devam etti. Şiir dinletilerinin ardından ‘Gaziyi Görmeye Gelen Ana’, ‘Kahraman Türk Kadını’ ve ‘Çanakkale’ konulu tiyatro gösterileri sahnelendi.
Video gösterimleri ve müzik dinletisi ile devam eden program Karamanlı Şehit Oğuzhan Küçük'ün babası Alaaddin Küçük’e plaket takdimi ve teşekkür konuşması ile sona erdi.
               
 Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com