M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

NİĞDE VALİSİ ŞİMŞEK’TEN VALİ MERAL’E ZİYARET


Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, ilimize gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Vali Fahri Meral’e nezaket ziyaretinde bulundu.
 
20 Mart 2018 Salı günü beraberindeki heyet ile Karaman ziyaretlerine Valilik ile başlayan Vali Şimşek, Şeref Defterini imzaladıktan sonra Vali Meral ile makamında bir araya gelerek bir süre sohbet etti.
 
Ziyarette Vali Şimşek, yıllar önce görev yaptığı Karaman’da bulunmaktan mutlu olduğunu ifade ederken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Meral, Vali Şimşek ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
 
Ziyaretlere; Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Niğde İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, Niğde Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Elmas, Niğde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Nebol ve Karaman İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer katıldı.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com