M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ÖZEL ÇOCUKLARIN PASTA HEYECANI


 Anamur Meslek Yüksekokulu Anamed Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile beraber  düzenlediği etkinlikte özel  çocuklara pasta yapımını öğretti.
Her fırsatta öğrencilerini  sosyal hayatın içerisinde daha fazla yer almasını amaçlayan Anamed Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi , Anamur Meslek Yüksekokulu  öğrencileri tarafından  verilen pastacılık dersine öğretmenleri ile birlikte katılan özel öğrenciler herkesin yüzünde tebessüm oluşturmayı başardı.  Aşçı önlükleri giyen çocuklar yaş pasta yaparken hem eğlendi hem de eğlendirdi. Özel öğrenciler, sevgilerini katarak yaptıkları pasta ile paylaşmanın engel tanımadığını bir kez daha gösterdi
Yapılan etkinliklerin  amacının  farkındalık oluşturma  olduğunu dile getiren kurum müdürü Zehra Tesbi    çocuklarımızın daha güzel gülmesi hayatın içinde daha çok sorumluluk alması  için bu tür etkinliklerin  devam etmesi gerektiğini söyledi.Anamur Meslek Yüksekokulunun ev sahipliği yaptığı bu anlamlı etkinliğin mutluluğu tarifsiz ... .+1 farkla umut dolu gülüşlere diyerek ,Anamur Meslek Yükseokulu öğretmenlerine öğrencilerine çok teşekkür  etti.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com