M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN VALİ MERAL’E ZİYARET


14 Mart Tıp Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlanırken Vali Fahri Meral, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
15 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleşen ziyarette, Karaman Tabip Odası ve Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Süleyman Doğruer, Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Açıkgöz ve Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz, Karaman Özel Selçuklu Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Osman Tükel, Karaman Tıp Merkezi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Akgüzel ve Aile Hekimi Dr. Adnan Kurşun hazır bulundu.
İl Sağlık Müdürü Arslan, 14 Mart Tıp Bayramı Günü nedeniyle yapılan etkinlikler hakkında Vali Meral’e bilgiler verdi.
İl Sağlık Müdürü Hasan Arslan ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını tebrik eden Vali Meral, bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden birinin sağlık hizmetlerinde geldiği seviye olduğunu belirterek son yıllarda kamu ve özel sektör sağlık kurumlarında önemli değişim ve gelişmeler yaşandığını, bununla birlikte vatandaşların daha kaliteli sağlık hizmetlerine kavuşturulması için çalışmaların hassasiyetle sürdürüldüğünü söyledi.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com