M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SAĞLIK POLİKLİNİĞİ İLE DENEME VE BİLİM MERKEZİ ZİYARET EDİLDİ


Vali Fahri Meral, Sağlık Polikliniği ile Deneme ve Bilim Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 
Ziyaretlerine Karaman Belediyesine bağlı olarak hizmetlerini sürdüren Sağlık Polikliniği ile başlayan Vali Meral, poliklinikte görev yapan Doktor Nail Ünver’le bir süre sohbet ederek, yürütülen sağlık hizmetleriyle ilgili olarak bilgiler aldı. Poliklinikte tedavi olmak için sıra bekleyen vatandaşlar ile sohbet ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulunan Vali Meral, daha sonra öğrencilere yönelik aynı binada hizmet veren Deneme ve Bilim Merkezini ziyaret etti.
 
Karaman Belediyesi bünyesinde bilimsel ve araştırmaya dayalı olarak hizmetlerini sürdüren Deneme ve Bilim Merkezinde incelemelerde bulunan Vali Meral, ziyarette yürütülen faaliyetler hakkında yetkililerden bilgiler aldı.
 
Genç kitleye hitap eden deneme ve bilim merkezinde fizik, kimya ve biyoloji gibi farklı dallarda öğrenme ve deneme istasyonlarının yanı sıra kütüphane, internet erişimi ve sunum salonu yer alıyor.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com