M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL SERGİ AÇILIŞINA KATILDI


Vali Fahri Meral, şanlı tarihimizin önemli şahsiyetlerinden biri olan Sultan 2. Abdülhamid Han’ın ölümünün 100. yılı anısına Sultan’ın eserlerinin resmedildiği sergi açılışına katıldı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Hatuniye Kız Öğrenci Yurdunda açılan resim sergisine; Vali Meral’in yanı sıra eşi Zehra Meral, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Mehmet Sorgun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Mustafa Karadeniz, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Nurettin Doğan, Hatuniye Kız Öğrenci Yurt Müdürü Tuğba Toklu, şube müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Sultan 2. Abdülhamid Han’ın ölümünün 100. yılı anısına, Hatuniye Kız Yurdunda kalan öğrenciler tarafından hazırlanan ve açılışı gerçekleştirilen sergiyi gezerek yetkililerden bilgiler alan Vali Meral, zekâsı ve kişiliği ile tarihimizin en önemli şahsiyetlerinden birisi olan Sultan 2. Abdülhamid’in kazandırdığı eserlerin anlatıldığı böyle bir çalışmanın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Sultan 2. Abdülhamid Han döneminde yapılan eserlerin resmedildiği sergi açılışının ardından öğrencilerle kahvaltıda bir araya gelen Vali Meral, sergi hakkında bilgiler aldığı öğrencilerle bir süre sohbet etti.
Vali Meral, sergi açılışının ardından kız öğrenci yurdunun idari birimlerini gezerek, yurt çalışanlarına kolaylıklar diledi.


Yurt binası önünde öğrencilerle birlikte toplu fotoğraf çektiren Vali Meral, daha sonra kurumdan ayrıldı.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com