M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL TOBB FEN LİSESİNDE ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU


Vali Fahri Meral, İlimiz Üniversite Mahallesi Okullar Bölgesinde bulunan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Fen Lisesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.
 
Vali Meral, okul binası önünde okul müdürü Murat Şen, idari personel ve öğrenciler tarafından karşılandı.
 
Karşılamanın ardından beraberindekiler ile okul binası ve çevresinde incelemelerde bulunan Vali Meral, daha sonra okul kantininde incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgiler aldı. İncelemelerin devamında okulun kütüphanesi ve etkinlik köşelerini gezerek 11. sınıf öğrencilerinin olduğu sınıfı ziyaret eden Vali Meral, öğrencilerle bir süre sohbet ederek, gelecekleri ile ilgili hedeflerini sorduktan sonra öğrencilere derslerinde başarılar diledi.
 
Ziyaretin devamında öğretmenler ile bir araya gelerek, öğretmenlerin sorun ve isteklerini dinleyen Vali Meral, öğrencilere vermiş oldukları emekten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
 
İncelemeleri sırasında okul öğrencileriyle yemekhanede bir araya gelen Vali Meral, öğrencilerin masalarını gezerek, bir süre sohbet etti. Okulun mutfak bölümünde de incelemelerde bulunan Vali Meral, daha sonra okuldan ayrıldı.     
 
Vali Fahri Meral’in 06 Mart 2018 Salı günü gerçekleştirdiği okul ziyaretine; İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, müdür yardımcısı Abdurrahman Kurt ve şube müdürü Hasan Topal eşlik ettiler.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com