M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL’DEN MEVKA KARAMAN İL KOORDİNATÖRLÜĞÜNE ZİYARET


MEVKA Dönem Başkanı Vali Fahri Meral, Mevlana Kalkınma Ajansı Karaman İl Koordinatörlüğünü ziyaret etti.
 
01 Mart 2018 Perşembe günü kuruma gerçekleştirdiği ziyarette Vali Meral, Mevlana Kalkınma Ajansı Karaman İl Koordinatörü Doğan Onuralp’den ajansın faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.
 
Mevlana Kalkınma Ajansı, 2018 Yılı Mali Destek Programları çerçevesinde kar amacı güden işletmelere yönelik “Odak Sektörler” ve kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlara yönelik olarak da “Küçük Ölçekli Altyapı” başlıkları altında toplam bütçesi 25 Milyon Türk Lirası olan iki mali destek programı için teklif çağrısına çıkmıştır. 
 
Teklif çağrısıyla ilgili olarak Vali Meral, her iki programda da proje başına 50 bin Türk Lirasından 750 bin Türk Lirasına kadar destek verileceğini ve bu desteklerin geri ödemesi olmayan hibeler şeklinde gerçekleşeceğini söyledi. Vali Meral, işletmelerin ve kurumların bu desteklerden yararlanabilmeleri için 29 Mart 2018 tarihinin başvurular için son gün olduğu olduğunu belirterek, bu konuda tüm özel sektör ve kamu kurumlarından hassasiyet beklediklerini, projelerin hazırlanıp sunulması halinde her türlü desteğin sağlanacağını ifade etti.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com