M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL’İN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI


Vali Fahri Meral, 14 Mart Tıp Bayramı Nedeniyle Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.
Vali Meral, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladığı mesajında, “İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve tüm toplumların en önemli hedeflerinden birisidir.
Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi, nitelikli bir toplumun en önemli unsuru olup günümüzde herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanması büyük önem taşımaktadır.
Son yıllarda kamu ve özel sektör sağlık kurumlarında önemli değişim ve gelişmeler yaşanmakla birlikte, vatandaşlarımızın daha kaliteli sağlık hizmetlerine kavuşturulması için çalışmalar hassasiyetle sürdürülmektedir.
Bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri, hiç kuşkusuz sağlık hizmetlerinde geldiği seviyedir.
Sosyal devlet anlayışının tüm gereklerini yerine getiren devletimizin attığı adımlar ve izlediği sağlık politikaları sayesinde ülkemiz, sağlık hizmetleri konusunda önemli mesafeler kat etmiştir.
Güçlü bir geleceğe ancak sağlıklı bir toplumla ulaşılabilir anlayışıyla Devletimizin yaptığı sağlık yatırımları, vatandaşlarımıza daha kaliteli, ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunma konusundaki kararlılığımızı da ortaya koymaktadır.
Huzur ve mutluluğun vazgeçilmez unsuru olan sağlıklı bir hayat için gece gündüz demeden, büyük bir gayretle görev yapan tüm sağlık çalışanlarımız, karşılaştıkları zorluklara göğüs gererek bu saygın, meşakkatli ve onurlu mesleği büyük bir özveriyle yürütmektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle sağlık hizmetlerinin her alanında çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere, tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyor, vatandaşlarımıza sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum” dedi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com