M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

YEŞİLAY HAFTASI MESAJIKaraman İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer’den Yeşilay Haftası Mesajı
Çocuklarımızın ve gençlerimizin her yönden sağlıklı bireyler olarak yetişmesi ülkemizin geleceğini aydınlatacak yegane yoldur.
Bu yolda en büyük engellerden biri olan sigara, alkol ve bağımlılık yapan maddelerin, ruh ve bedende yol açtığı tahribatın gözler önüne serildiği Yeşilay Haftasında; bu alışkanlıkların birey, aile ve topluma verdiği zararları ortaya koyan Yeşilay Derneği ise insanlarımıza bu yanlış alışkanlıklardan kurtulmak için önemli fırsatlar sunmaktadır.
Bizde ilimiz genelinde her türlü olumsuzlukla mücadelede gösterdiğimiz hassasiyeti; çocuklarımız ve gençlerimizin akıl, beden ve ruh sağlığını tehdit eden her türlü konuda da kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz.
Bu hassasiyetle Yeşilay Haftasını kutlar, bu konuda duyarlı ve bağımlılıklarından kurtulmuş bir toplum olmamızı temenni ederim.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com