M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BAYRAM ŞAHİN "ÇİZMELERİMİZİ HİÇ ÇIKARMADIK"Karaman 27'nci dönem milletvekili aday adayı Bayram Şahin kahvaltıda basın mensupları ile bir araya geldi.
Bayram Şahin eşi ve çocukları ile basın mensuplarının karşısına geçerek; "Bugün burada aday adayı olarak karşınızdayım. Bundan sonraki süreçte aday adaylığımız başarı ile sonuçlarnır aday olursak  tekrar bu toplantıları gerçekleştiririz birlikte çalışmaya devam ederiz. Adaylığımız gerçekleşmez ise de aday olan arkadaşlarımıza çalışmaya devam ederiz. Çünkü bizler zaten araziden geliyoruz çizmelerimizi hiç çıkarmadık. Bizler gençliğimizden bu yana siyasetin içerisinde varız. Dolayısıyla yeni çıktığımız bir yol değil, yeni verilmiş bir kararda değil" dedi.
Şahin erken seçimi bu kadar erken beklemediğini dile getirirken; "Benim tahminim erken seçimler Kasım 2018'de olacak gibiydi bizlerde kendimizi buna göre ayarlamıştık. 3-4 ay öne alınınca hızlı bir şekilde arkadaşlarımız ile dostlarımız ile büyüklerimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda da hızlı bir kararla da aday adaylığımızı açıkladık. Ben en son görev yaptığım Bakan danışmanlığı görevinden dolayı Karaman'ın sorunlarını ve yatırımlarını çok iyi biliyorum. Eğer aday olup Karamanlı hemşehrilerimin teveccühü ile seçilebilirsek Lütfi Elvan ile Mevlüt Akgün arasında bir vekillik yapacağım. Hem bürokrasiyi takip edeceğim hemde vatandaşa telefonumuzu hep açık tutucağım" dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com