M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

2019 YILI YOL VE ULAŞIM PROGRAMI BELİRLENDİ         İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ, Yol ve Ulaşım Şube Müdürü Hüseyin ALPARSLAN, İl Genel Meclisi Üyesi Osman AYDIN ve Mehmet YAKARŞİMŞEK, İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR'ın başkanlığında 2018 yılı programında tamamlanacak işler  ve 2019 yılı İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Programını belirlemek için bir araya geldi.
         Karaman İl Özel İdaresi'nin asfalt çalışmaları dışında merkez köy içi yollarının kumlama, stabilize, onarım vb. gibi işlerin yapılması için köy Muhtarlarımızın talebine istinaden kış gelmeden öncelikli olarak yapılması zorunlu ve ivedi olan yerlerin programını yapmak için bir araya gelerek şu an yapılan işlerin 2019 yılında yapılacak işler için ön hazırlık olduğunun altını çizdiler.
         İl Genel Meclisi tarafından 2019 yılı bütçesinde belirtilen ve karar alınan, 2019 yılı içerisinde yapılacak olan köy yollarının altyapı, bakım, onarım vb. gibi çalışmalar da gözetilerek 2019 yılı Yol ve Ulaşım Müdürlüğü programına son şeklinin verilmesinin ardından görüşmeyi sonlandıran yetkililer; programın İlimize hayırlı olmasını temenni ettiler.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com