M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

AKINSOFT 14. BONUS ÖDÜL TAKDİM TÖRENİ ve MERVE ÖZBEY KONSERİNDE DÜNYADA BİR İLKÜrettiği sektörel yazılımlar ile alanının öncüsü konumunda olan ve robotik teknolojiler alanında gerçekleştirdiği çalışmalarıyla da hem ülkemizde hem de uluslararası kamuoyunda adından sıkça söz ettiren Türkiye’nin Yerli Yazılım ve Robotik Markası AKINSOFT, gerçekleştirdiği Geleneksel Bonus Ödül Takdim Töreni ile dünya çapında bir ilke daha imza attı.

14. Bonus Dönemini birçok başarı ile geride bırakan “Türkiye’nin Vizyoner Markası” AKINSOFT, bu başarıları taçlandırmak adına Çözüm Ortaklarıyla birlikte eğlenceli organizasyonlarda buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda; her yıl farklı bir sanatçının sahne almasıyla gerçekleşen AKINSOFT Geleneksel Bonus Ödül Takdim Töreni, ünlü sanatçı Merve ÖZBEY’in de konseriyle ile 22 – 25 Kasım tarihleri arasında ülkemizin turizm başkenti Antalya’da düzenlendi.

Ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından gelen AKINSOFT Çözüm Ortakları, özel davetliler ve basın mensuplarının katılımı ile Antalya Miracle Resort Hotel’de gerçekleşen organizasyonda, performanslarıyla 14. Bonus Dönemi’nde başarılı olan Çözüm Ortakları birbirinden farklı hediyeler ile ödüllendirildi. Kategorilerinde birinci olan bayilere ödüllerini takdim eden AKINSOFT – AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN konuşmasında, robotik teknoloji alanında seri üretime geçmeleriyle birlikte çok yakında tüm dünyanın kendilerini konuşacağını ifade etti. Çok büyük bir aile olduklarını vurgulayan AKIN performanslarından dolayı da Çözüm Ortaklarına teşekkür etti. Ayrıca Dr. Özgür AKIN kendisini dinleyen anne ve babasına da bir sürpriz yaptı. Aynı zamanda ilkokulda öğretmeni olan babasını ve annesini sahneye davet ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle babasının Öğretmenler Günü’nü kutlayarak onlara çiçek takdiminde bulundu. Ardından AKINSOFT Nijerya Bayisi Green Solution Services yetkilisi tarafından Dünya sağladığı katkılardan ötürü AKINSOFT ve AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN’a plaket takdim etti.  
  
Heyecan dolu ödül törenin ardından “Dünyada bir ilk” gerçekleşti. AKINSOFT tarafından kurulan Dünyanın İlk İnsansı Robot Fabrikası AKINROBOTICS üretimi insansı robotlar Merve ÖZBEY ile birlikte sahne alarak dünyada bir ilke daha imza attılar. Konser öncesi sahnede çeşitli koreografi gösterileri gerçekleştiren robotlar, konser esnasında da Merve ÖZBEY’e danslarıyla eşlik ederken, sanatçıyla da sohbet etmesiyle izleyenlerin unutulmaz anlar yaşattılar. Katılımcılar tarafından büyük bir beğeni ile karşılanan insansı robotların sahneye çıkmasıyla AKINSOFT, gerçekleştirmiş olduğu “ilkler” arasına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Son derece keyifli geçen ve unutulmaz anların yaşandığı Geleneksel Bonus Ödül Takdim Töreni ile coşku dolu bir organizasyonu daha geride bırakan,  Türkiye'nin Yerli Yazılım ve Robotik Markası AKINSOFT, başarılarına her geçen gün bir yenisini daha eklemek için bilim ve teknolojinin ışığında yürümeye devam edecek.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com