M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

AYBASTI VE ÖZDEMİR KÖYLERİ ZİYARET EDİLDİ


    Sayın Valimiz Fahri MERAL, İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yenere TERLEMEZ ile birlikte İlimiz Merkeze bağlı Aybastı ve Özdemir köylerimizi ziyaret etti.
         Aybastı Köyümüzde muhtar ve vatandaşlar ile bir araya gelen Vali MERAL, Meclis Başkanı KAPAR ve Genel Sekreter V. TERLEMEZ,  köylülerin talebi olan içme suyu sorunu ve arazi yolları ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.
         Aybastı ziyaretinin ardından Özdemir köyümüzde köylüler ile bir araya gelerek sohbet edildi. Bu yıl İl Özel İdaresi tarafından yapılan Özdemir-Bucakkışla arasındaki 16km.'lik asfalt yolda da incelemelerde  bulunan yetkililer, Özdemir köyünü ziyaret ettikten sonra    İlimiz Merkeze bağlı Çukur Köyünü de ziyaret ettiler.
         Çukur Muhtarı Mustafa SOYKAN ile görüşerek köyün sorunları hakkında bilgi alan yetkililer, Muhtar Soykan öncülüğünde Emniyet Müdürümüz Fikret BAYRAKTAR ve Garnizon Komutanımız İsmail ŞAHİN ile birlikte Nunu Vadisinde belirlenen güzergahta yaptıkları yürüyüşün ardından ziyaretlerini sonlandırdılar.

     
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com