M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BİR SORUN DAHA ORTADAN KALKIYORKızık Ve Salur Köyleri Hattına Yapılan İki Yeni Köprü İle Yıllardır Süren Bir Sorun Daha Ortadan Kalkıyor...
         İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ, İl Genel Meclisi Üyesi Osman AYDIN ile birlikte İlimiz Merkeze bağlı Kızık ve Salur köylerimizi ziyaret ettiler.
         Köy meydanında vatandaşlar ve muhtarlar ile bir araya gelen KAPAR ve TERLEMEZ, köyün genel sorunları ile ilgili vatandaşlar ile görüştükten sonra, Kızık ve Salur köyleri hattında İl Özel İdaresi tarafından yeni yaptırılacak olan iki adet köprünün devam eden yapım çalışmalarını yerinde incelediler.
         Yapılan iki yeni köprü ile ilgili açıklamalarda bulunan KAPAR ve TERLEMEZ: " Kızık ve Salur Köyleri hattında kanallar üzerinde yıllar önce yapılan köprüler, günümüzde güzergah üzerindeki ulaşımda yetersiz kaldığı için sık sık trafik kazalarına neden oluyordu.
         Yıllardır bir sorun olan bu konu, İl Özel İdaresi tarafından yaptırılacak olan 600.000,00tl maliyetli iki adet köprü ile halledilecek. Köprülerin yapım işleri devam etmekte. Bu ay içerisinde yeni köprülerin tamamlanması ile yılların sorunu da bitmiş olacak. İl Özel İdaresi olarak yıllardır süre gelen bir sorunu daha çözüyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Köprülerin tamamlanması ile bu zamana kadar meydana gelen trafik kazaları ortadan kalkacak ve yolun konforu artacak. Yol ve Ulaşımın medeniyetin bel kemiği olduğunun bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Çalışan ekip arkadaşlarımıza da kolaylıklar ve başarılar diliyoruz." dediler.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com