M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

COCAK DERESİNDEKİ SABAH SPORU ve KÖY ZİYARETLERİSayın Valimiz Fahri MERAL, Ayrancı Kaymakamımız Sn.Menmet GÖZE, Emniyet Müdürümüz Fikret BAYRAKTAR, Garnizon Komutanımız İsmail ŞAHİN, İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ ve İl Genel Meclisi Ayrancı İlçesi Üyeleri Şuayip ÖNEMLİ ve Sebaddin AKSOY, Medaş 1 nolu Şube Müdürü Serhat EVİN  ile  birlikte Cocak Deresi mesire alanında sabah yürüyüşü yaptı.
         Ardından İlimiz Ayrancı İlçesine bağlı Akpınar ve Çat köyleri ve peyniri ile meşhur olan Divle Köyümüzü de ziyaret ederek Ayrancı Muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen yetkililer, köylerimizin genel durumu ile ilgili bilgi alarak sorunlar ve talepleri dinlediler ve köylüler ile sohbet ettiler.
         Ayrancı ilçesi Çat Köyümüzün Mersin sınırında yer alan mesire alanının özellikle herkes tarafından mutlaka görülmesi gerektiğini vurgulayan yetkililer, bu programı düzenleyen başta Sn.Valimiz Fahri MERAL, Ayrancı Kaymakamımız Sn.Menmet GÖZE ile İl Genel Meclisi Ayrancı İlçesi Üyeleri Şuayip ÖNEMLİ ve Sebaddin AKSOY'a ilgi,alaka ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com