M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

G. M. KEMAL ATATÜRK İLÇEMİZDE ANILDI


Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ebediyete intikalinin 80. yılında ilçemizde düzenlenen törenle anıldı.
10 Kasım Ulu Önder Atatürk’ü Anma Programı saat 09.00 da, Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Çınarsoy ve Belediye Başkan Vekili Ahmet Bülent Bademci’ nin Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı. İki dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından programa Güneyyurt Şehit Mehmet Kızılca Ortaokulunda devam etti.
Güneyyurt Şehit Mehmet Kızılca Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerin hazırlamış olduğu Anma Programı günün anlam ve önemine ilişkin konuşmanın ardından, sinevizyon gösterisi,  şiirlerin okunması, skeç, orotorya, koro ve dünya liderlerinin Atatürk hakkındaki sözleri ile program sona erdi
          Programa Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Çınarsoy, Belediye Başkan Vekili Ahmet Bülent Bademci, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Çağrı Bastaban, kurum ve kuruluş amirleri, öğretmen ve öğrenciler, siyasi partilerin ilçe temsilcileri şehit yakınları ve gazilerimiz ile vatandaşlar katıldı.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com