M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI ADEM KAPAR'IN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJIKaraman İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayımladı. 
'Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum' sözünü içine sindirmiş bir millet olarak, öğretmenlerimize ne kadar değer versek azdır."

Öğretmenliğin, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, sürekli kendini yenileyen, öğreten ve öğrenen bir meslek dalı olduğunu belirten KAPAR:

"Geleceği temsil eden evlatlarımızın; vatanını ve milletini seven, milli ve manevi değerlere bağlı yetişmesini sağlayan öğretmenlerimiz yurdun her köşesinde çok zor şartlar altında görev yapmakta, bu nedenle sevgi ve saygının en büyüğünü hak etmektedir.
Mutlu yarınlarımızı inşa eden, milli ve manevi değerlere sahip çıkan, aydınlık Türkiye'nin güçlü bireylerini yetiştiren, modern ve yenilikçi bir gençliğin yetişmesinde azami gayret gösteren ve bu uğurda mücadele eden öğretmenlerimize şükran borçluyuz. 
'Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum' sözünü içine sindirmiş bir millet olarak, öğretmenlerimize ne kadar değer versek azdır. Çünkü onlar kendilerine verilen değerin çok üzerinde bir görev yürütmektedirler. Büyük zorluklarla, çoğu zaman canlarını feda ederek görevlerini yürüten aziz öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor, aramızdan ayrılan öğretmenlerimize rahmet, halen yüreği sevgi ile çarpan öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com