M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İL GENEL MECLİSİ TAM KADRO TBMM'DEKaraman İl Genel Meclisi, Karaman Milletvekillerimizi TBMM'de Ziyaret Etti.
         Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR ve İl Genel Meclisi Üyeleri hep birlikte Ankara'ya giderek Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde İlimizi temsil eden  Milletvekillerimiz Sn. Recep ŞEKER, Sn. Selman Oğuzhan ESER ve Sn. İsmail Atakan ÜNVER'i ziyaret etti.
         İlimizde bugüne kadar yapılan yatırımlar ve planlanan projeler ile ilgili bilgi ve görüş alışverişinde bulunulan toplantıların ardından hemşerimiz olan TEKSİF Sendikası Genel Başkanı Nazmi IRGAT'ı da ziyaret eden Başkan KAPAR ve Meclis Üyeleri, ziyaretlerinin ardından Ankara'dan ayrılırken ziyaret ile ilgili teşekkürlerini dile getiren KAPAR: " Meclis Üyesi arkadaşlarımızla birlikte verimli bir gün geçirdik. Sn. Vekillerimiz ile İlimiz için yapılacak projelerle ilgili birebir yaptığımız toplantılarda, Karamanımız için hep birlikte daha nice güzel işlere imza atacağımızı gördük.
         Ben bizleri makamlarında ağırlayarak değerlendirmelerde bulunan Sayın Milletvekillerimiz Recep ŞEKER'e, Selman Oğuzhan ESER'e, İsmail Atakan ÜNVER'e ve Hemşerimiz Nazmi IRGAT'a çok teşekkür ediyor, görevlerinde başarı ve kolaylık dilerken Karamanımız için her zaman işbirliğine hazır olduğumuzun altını çiziyorum." şeklinde konuştu.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com