M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KAPAR, LALE KÖYÜNDEYDİ


         İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, Cuma günü İlimiz Merkeze bağlı Lale Köyünü ziyaret ederek devam eden yol  çalışmalarını inceledi ve Lale Köyü ilk ve Ortaokulunu ziyaret etti.
         Lale köyünün köy içinde devam eden köy içi kumlama çalışmalarını yerinde inceleyen KAPAR, hava şartlarının kışa döndüğü bu günlerde İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından bir yandan kalan asfalt çalışmaları devam ederken bir yandan da köy içi kumlama ve stabilize yol çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
         Köy içi yolda yaptığı incelemenin ardından Lale Köyü İlk ve Ortaokul Müdürü Mehmet SERİN'i ziyaret eden KAPAR, taşımalı eğitim yapan Okul ve Öğrenci konularını görüştükleri; bu konunun köylerimizde okuyan öğrenci-veli ve eğitimciler için çok hassas olduğunun farkında olduklarını, gerekli çalışmaların yapılabilmesi için konunun takipçisi olacaklarının altını çizdi.
Kayaönünde de çalışmalar sürüyor...
         Diğer yandan İlimiz Ayrancı İlçesine bağlı Kayaönü Köyünde de İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından köy içinde devam eden stabilize (kumlama) yol çalışmalarının devam ettiğini belirten KAPAR, özveriyle çalışan ekiplere kolaylık ve başarı dileklerini iletti.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com