M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KAYMAKAM MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ


İlçemiz Kaymakamı Sayın Tahir Yılmaz, ilçemiz merkez ve kasaba mahalleleri ile merkeze bağlı köy muhtarlarıyla yemekte bir araya geldi.
29 Kasım 2018 Perşembe günü saat 13.30’da Umut Kafede muhtarlara verilen öğle yemeğinin ardından, Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya; Kaymakamımız Tahir Yılmaz, Belediye Başkan vekili Durmuş Açıkbaş, İl Genel Meclis üyeleri, Belde Belediye Başkanları, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, STK temsilcileri, daire müdürleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.
Kaymakamımız Sayın Tahir Yılmaz, köy ve mahalle muhtarlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantının ilçemize ve ülkemize hayırlı olması dileklerinde bulunarak, katılımlarından dolayı muhtarlara teşekkür etti.
Kaymakamımız, ilçeye yeni atanması nedeniyle ilk işinin kurum amirleri ile birlikte köyleri ziyaret etmek olacağını, bu sebeple köydeki sorunları yerinde inceleme ve görme fırsatı bulacağını belirtti. Sorunları çözme noktasında el ele vererek beraber çalışacaklarını ifade eden Kaymakamımız Sayın Tahir Yılmaz, kamu mallarına sahip çıkılması, su kullanımının önemli olduğunu, içme ve sulama sularının israf edilmeden doğru kullanılması gerektiğini ifade etti.
Daha sonra toplantıda söz almak isteyen muhtarlara tek tek söz verildi. Muhtarların eğitim, sağlık, ulaşım, güvenlik ve sosyal alanlarla ilgili sorun ve talepleri dinlenerek, ilgili kurum müdürleri tarafından açıklama yapılarak değerlendirmelerde bulunuldu.
Yoğun bir katılımla gerçekleşen muhtarlar toplantısı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com