M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KMÜSEM’DEN AİLE DANIŞMANLIĞI KURSU


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (KMÜSEM) tarafından düzenlenen ‘Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı’ başvuruları başladı.
Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikolojik Danışma ve Rehberlik, Tıp, Hemşirelik, Çocuk Gelişimi lisans alanlarından birinden mezun olanların başvurabileceği kursun ön başvuruları 29 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek.
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde Aile Sosyal Politikalar Bakanlığınca yayımlanan yönetmelikler çerçevesinde düzenlenecek kurs, 03 Aralık 2018 tarihinde başlayacak ve 300 saati teorik, 150 saati uygulama ve süpervizyon olmak üzere toplam 450 saat olacak.
Hafta içi grubuna 18.00-22.00, hafta sonu grubuna 09.00-18.00 saatleri arasında verilecek eğitimin ücreti 3 bin 800 TL olarak belirlendi.
Eğitim programı kapsamında; Aile Danışmanlığı İçin Temel Psikoloji,  Aile Danışmanlığı Kuram ve Uygulamaları, Aile Danışmanlığı İlke ve Teknikleri, Aile ve Evlilik Süreçleri, Ailede Eğitim Süreci, Aile, Sağlık ve Cinsellik, Aile Danışmanlığı Süreci ve Becerileri, Aile Ekonomisi, İnsan İlişkileri ve İletişim, Uygulama ve Süpervizyon dersleri verilecek.
Aile Danışmanlığı Kursu ile ilgili ayrıntılı bilgiye http://kmu.edu.tr/sem adresinden ulaşabilir.
  
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com