M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

OKUL SPORLARI KROS MÜSABAKALARI TAMAMLANDI


Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullararası kros il birinciliği müsabakaları dereceye giren takımların ve sporcuların belirlenmesinin ardından sona erdi.
Karaman’da 2018-2019 eğitim öğretim yılı Okul Sporları faaliyet programı kapsamında düzenlenen yıldızlar ve gençler kros il birinciliği müsabakaları 120 sporcunun katılımı ile Abdullah Sabri Ülgen Caddesi üzerinde bulunan kros parkurunda yapıldı. Genç erkekler 5 bin metrede, genç kızlar ve yıldız erkekler 3 bin metrede, yıldız kızlar ise 2 bin metrede yarıştı.
Soğuk bir havada zorlu ve çekişmeli geçen yarışlar sonunda takım sıralamasında Alparslan Ortaokulu birinci, Zübeyde Hanım Ortaokulu ikinci, Makbule Orman Ortaokulu üçüncü, Bifa Ortaokulu dördüncü. Yıldızlar erkeklerde Alparslan Ortaokulu birinci, Lale Ortaokulu ikinci, Zübeyde Hanım Ortaokulu üçüncü, Yavuz Selim Ortaokulu dördüncü. Genç kızlarda Spor Lisesi birinci, Genç erkeklerde ise Spor Lisesi birinci, Ermenek Mustafa Demirok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Bifa Anadolu Lisesi üçüncü ve Temizel-Ünlü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi dördüncü oldu. Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlar ve sporcular okul sporları kapsamında düzenlenecek grup müsabakalarında Karaman’ı temsil etme hakkı elde etti.
Müsabakalarda dereceye giren takımlara ve sporculara kupa ve madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Mustafa Karadeniz ve Mustafa Akgündüz, Okul Sporları İl Temsilcisi Yaşar Çalışkan, Beden Eğitimi Öğretmenleri ve antrenörler tarafından verildi.
Müsabakalarda oluşan ferdi sıralamada ise;
Yıldız Kızlarda,
1.Gülistan Yandı
2. Amine Sude Çelik
3.Nisanur Akkuş
4.Asude Arısoy
Yıldız Erkeklerde,
1.Masaud Abdullahi
2.Ali Kemal Hüseyini
3.Yasin Ünal
4.Ceylan Ali Duman
Genç Kızlar (A),
1.Tuğba Ecirci
2.Damla Kuru
3.Nazlıcan Karaduman
4.Fadime Küçük Yarma
Genç Kızlar (B)
1.Ayşe Taş
Genç Erkekler (A)
1.Mehmet Fidan
2.Ersin Taşkara
3.Gökhan Güney
4.Ümit Almak
Genç Erkekler (B)
1.Mahmut Snaker
2.Tunahan Karataş
3.Ümit Uyar

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com