M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

REKTÖR AKGÜL, YEMEN BÜYÜKELÇİSİ İLE GÖRÜŞTÜ


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Yemen Büyükelçisi Prof. Dr. Faruk Bozgöz ile görüşmelerde bulundu.
Konya-Karaman 2. Türk-Yemen İş Forumu’nun ardından ‘Yemen-Karaman İkili İş Görüşmeleri’ kapsamında Valilik Makamı’nda gerçekleştirilen görüşmelere Yemen Büyükelçisi Prof. Dr. Faruk Bozgöz, Karaman Valisi Fahri Meral, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Yemenli heyet ve MEVKA yetkilileri katıldı.
KMÜ Rektörü Prof. Dr. Akgül, görüşmede Yemen Büyükelçisi Prof. Dr. Bozgöz’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar diledi.  Büyükelçi Bozgöz ise Rektör Akgül’e başarı dilekleri için teşekkür etti.
Görüşmede ayrıca Rektör Akgül ve Büyükelçi Bözgöz üniversitedeki yabancı uyruklu öğrenciler, Türkçe öğretimi ve burs olanakları gibi konularda görüş alışverişinde bulunarak bir süre sohbet etti.
Ziyaret, iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.
   
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com