M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

REKTÖR AKGÜL’DEN YENİ TÜRKİYE STRATEJİK ARAŞTIRMA MERKEZİNE ZİYARET


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Yeni Türkiye Stratejik Araştırma Merkezi Başkanı ve aynı zamanda 24. Dönem Ankara Milletvekili olan Ülker Güzel’i ziyaret etti.
Rektör Akgül ile Başkan Güzel, ziyarette mart ayında vefat eden eşi Eski Bakanlardan Merhum Hasan Celal Güzel’in merkez için yapmış olduğu çalışmalar ve geleceğe dönük projeleri üzerine değerlendirmelerde bulundular.
Başkan Ülker Güzel ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek KMÜ Kütüphanesine merhum eşi Hasan Celal Güzel’in kaleminden çıkan ve Yeni Türkiye Stratejik Araştırma Merkezi bünyesinde toplanan çok sayıda eser bağışında bulundu.
Yeni Türkiye Stratejik Araştırma Merkezi’nin eğitim ile ilgili projelerine Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi olarak her zaman destek vereceklerini dile getiren Rektör Akgül ise “Merhum Hasan Celal Güzel’in emekleriyle oluşturulan kitap arşivinden üniversitemiz kütüphanesine çok önemli eserlerin bağışlanması bizim için oldukça anlamlı ve güzel bir hediye oldu. Ülker Güzel hanımefendiye bu anlamlı bağışı için teşekkür ediyor, merhum eşi Hasan Celal Güzel’i bir kez daha rahmetle anıyorum.” dedi.
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com