M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

REKTÖRÜ AKGÜL’DEN ŞEHİT POLİS ÖZTEKİN İÇİN TAZİYE MESAJI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Batman'da düzenlenen operasyonda şehit düşen, KMÜ Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği 1. Sınıf Öğrencisi Başak Öztekin'in babası Birol Öztekin için bir taziye mesajı yayımladı. Rektör Akgül, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:
“Batman’da dün güvenlik güçlerince saldırı hazırlığında olduğu belirlenen bir teröristin yakalanması için düzenlenen operasyonda, 'teslim ol' çağrılarına ateşle karşılık verilmesi sonucu çatışma yaşanmış, çıkan çatışmada ağır yaralanan kahraman polisimiz Birol Öztekin, kaldırıldığı hastanede şehit olmuştur. Devletimiz ve milletimizin barış, huzur ve güvenliğine yönelik gerçekleştirilen tüm terör eylemlerinin sonuçsuz kalacağına, teröristlerin kahraman vatan evlatlarımızın canları pahasına ortaya koyduğu mücadeleden her daim yenik ve hüsrana uğramış şekilde ayrılacağına yürekten inanıyoruz. Kahraman Polisimiz Birol Öztekin'in bize emaneti olan kıymetli öğrencimiz Başak gibi şehit evlatlarımız milletimize onlardan birer hatıra olarak her zaman baş tacımız olacaktır. Şehit Polisimiz Birol Öztekin ve tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun."
  
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com