M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SAĞLIKTA HİZMET ARTMAYA DEVAM EDİYOR


Yapılan açıklamada; "Karaman Ak Parti Milletvekillerimiz Dr. Recep ŞEKER, Av. Selman Oğuzhan ESER, KMÜ Rektörümüz Prof.Dr.Mehmet AKGÜL ve İl Sağlık Müdürümüz Dr. Hasan ARSLAN ile birlikte Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılarımız Prof.Dr.Muhammet GÜVEN, Prof. Dr. Emine ALP MEŞE ve Halil Eldemir'i; Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof.Dr.Ahmet TEKİN'i ve Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof.Dr.Rahmi KILIÇ'ı ziyaret ettiler.
Yapılan ziyarette yeni kurulmuş olan Tıp Fakültesi ile Karaman Devlet Hastanesinin birlikte kullanımı konusu başta olmak üzere Karaman'ımıza, sağlık hizmetini geliştirmeye dayalı yapımı devam eden ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında değerlendirmeler yapılmış olup, ilimizin sağlık alanındaki gelişimine güç katacak planlamalar ve bu doğrultudaki hedefler istişare edildi.
Karaman İl Sağlık Müdürlüğü olarak, sağlık alanındaki çalışmalarımızı ve hizmet kalitemizi her alanda artırmak için bütün gücümüzle çalışmaktayız.
İşimiz sağlık, amacımız hizmet." denildi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com