M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SÜLEYMAN ATİK ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI


Mart 2019 yerel seçimleri için AK Parti'de aday adaylığı başvurularının son günü geldi.
Mart 2019 yerel seçimleri için AK Parti'de aday adaylığı başvurularının son günü geldi.
Son günde kesinleşen aday adaylıklarında Süleyman Atik AK Parti'den Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu açıkladı.
Karaman AK Parti'de eski dönem il başkanlığı yapan ve İl Yönetim Kurulu üyesi olan Süleyman Atik, Mart 2019 yerel seçimleri için aday adaylığı başvurularının son gününde Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.
Atik, yaptığı açıklamada, "2019 yerel seçimleri süreci içerisinde, mensubiyetinde bulunduğumuz AK Parti'nin mensubu olarak bizlerde bu yarışa katılma adına belediye başkanlığı aday adaylığı için müraacatımızı yaptık. Karamanımıza bizim ve diğer aday adayı arkadaşlarımızın adaylık süreci hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Kuruluşundan bu yana içerisinde bulunduğumuz ve her kademesinde hizmet etmeye çalıştığımız AK Partimizin süreçlerini çok iyi şekilde tahlil etmiş bir kardeşiniz olarak bende bu yarışta varım mahiyetinde aday adayı oldum.
AK Parti'nin yerel seçimlerde çıraklık sürecimiz olan, Ali Kantürk ile başlayıp Kamil Uğurlu ile devam ve hali hazırda Ertuğrul Çalışkan ile devam eden kalfalık dönemimiz yani 15 yıllık sürecin her aşamasında bulundum. Süreci tahlil etmiş bir kardeşinizim. Yapılamayan eksiklikleri bilen birisiyim." ifadelerini kullandı.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com