M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SÖZKESEN’İN MEVLİT KANDİLİ MESAJI


Ermenek Belediye Başkanı  Uğur Sözkesen’in Mevlit Kandili Mesajı
Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV) 'nın dünyaya gelişinin yıl dönümü olan Mevlit Kandilini bu gece idrak edeceğiz.

Bu sebeple hayatı ve üstün ahlak ilkeleriyle çağlara rehberlik eden Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV) ile anlam bulan hakikat ve değerleri, yani sünnet-i seniyyeyi, yine onun, vahyin evrensel mesajlarını insanlığa öğretirken takip ettiği ilim, hikmet, güzel öğüt merkezli metot ve ilkelerle bugüne taşımak, biz müminlerin Allah’a, Resulüne ve insanlığa karşı en büyük vazifesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle kardeşliğimizin güçlenmesine ve insanlığın huzuruna vesile olması dileğiyle, milletimizin ve İslam âleminin Mevlit Kandilini tebrik ediyor, Rabbimizden bizleri kulluk ve iyilik üzere daim kılmasını niyaz ediyorum.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com