M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ


Vali Fahri Meral, Şabaniye Camiinde kıldığı Cuma namazının ardından Tahsin Ünal Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Pembeci ile birlikte vatandaş ve esnaflarla bir araya geldi.
 
30 Kasım 2018 Cuma günü İlimiz Tahsin Ünal Mahallesinde faaliyetlerini sürdüren esnafları ziyaret eden Vali Meral, bir araya geldiği esnaflarla ayaküstü bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerin sonunda Vali Meral, esnaflara hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.
 
Vali Meral, bölgedeki esnafları ziyareti sırasında daha sonra silah bakım tamirciliği yapan Hasan Hüseyin Demir isimli esnafı işyerinde ziyaret etti. Dükkân sahibi Demir ile bir süre sohbet ederek silah bakım tamirciliği hakkında bilgiler alan Vali Meral, ziyaretin ardından İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, Piri Reis Mahallesi, Çakırbağ ve Dereköy muhtarları ile birlikte Tahsin Ünal Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Pembeci’yi ziyaret ettiler.
 
Vali Meral’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade den bölge esnafı, sorun ve taleplerini dinleyen Vali Meral’e teşekkür ettiler.

 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com