M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ TOPRAK: “BASINA BİLGİ AKIŞINDA HER TÜRLÜ KOLAYLIĞI SAĞLAYACAĞIZ”Konya’da faaliyet gösteren basın yayın kuruluşlarının Bölge ve İl Müdürleri, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Konya Valiliğine atanan Cüneyit Orhan Toprak’a ziyaretler sürüyor. Cumhurbaşkanlığı İletişim Konya İl Müdürü Abdurrahman Fidancı, Anadolu Ajansı Konya Bölge Müdürü Ahmet Kayır, Basın İlan Kurumu Müdürü Özden Konur ile TRT Konya Temsilcisi Özgür Karaçal, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette, İl Müdürleri yürütülmekte olan basın yayın faaliyetlerinin yanı sıra kurumsal olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Vali Toprak’a bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Toprak, basınla işbirliğine her zaman hazır olduklarını dile getirerek “Gazetecilik mesleğinin doğası gereği tüm zorluklara rağmen canla başla çalışan, vefakar basın mensuplarımıza yardımcı olmak ve kamuoyuna doğru bilginin aktarılabilmesi bakımından, basın mensuplarının ihtiyaç duyduğu bilgi akışının karşılanması noktasında her türlü kolaylığı sağlayacağız.” dedi. Konya basınının yerli ve milli duygularla hareket ettiğinin de altını çizen Toprak, bundan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, önümüzdeki günlerde Konya’da faaliyet gösteren basın yayın kuruluşlarının yetkilileri ile bir araya geleceklerini de sözlerine ekledi. Ziyaretin sonunda İl Müdürleri, Vali Toprak’a kurumsal yayınlardan ve eski Konya fotoğrafı takdim etti.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com