M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

YARDIM KAMPANYASINA DAVETErmenek İlçesinde bulunan Ermenek Hediyelik adlı iş yeri sahibi Ömer Battır, "BÜTÜN ÇOCUKLAR MELEKTİR" adlı yardım kampanyasına davet ediyor.
Ermenek Hediyelik iş yeri sahibi Ömer Battır yaptığı açıklamada; “ Geçen yılki kampanyamızı kışın da devam ettirelim dedik. İhtiyaç sahibi çocuklarımız sizlerden ihtiyaç fazlanız oyuncak, kırtasiye ve kıyafet bekliyor. Lütfen kışlıklarınızı sandıklardan çıkardığınız şu günlerde onları unutmayın. Çünkü "Bütün Çocuklar Melektir"
İrtibat için sayfamızı kullanabilirsiniz. Özelden veya ortaya hiç fark etmez, bekliyoruz. Dışardaki tanıdıklarınıza da ulaşıp onları da bilgilendirir ve haberimizi paylaşırsanız seviniriz. Şimdiden teşekkürler.
Sorularınıza ve gelmesi muhtemel sorulara cevap veriyorum. Dışardan kargo gönderecekseniz Adres: Ömer Battır, Ermenek Hediyelik, 70400 Ermenek – KARAMAN olarak yazmanız gerekir.
İlçemizdeyseniz; Ptt karşısı-Ermenek Hediyelik adresine elden bırakabilirsiniz.
Kıyafetlerin temiz ve yıkanmış olması lazım. Çok yıpranmış olmamasına lütfen dikkat.
Ayrıca bu proje kurum kuruluş ve partiler dışı bir projedir. Lütfen kimin projesi ve desteği kimden alıyorsunuz gibi sorular sormayın. Bu proje sadece SİZİNdir.
O yüzden kargo ücretini dışarıdan gönderenler kendi tasarruflarından ödesinler. Asla para yardımı kabul etmiyoruz.ve hiç kimseye para vermesinler. Bana yazsınlar ben onlara eksikleri söylerim alır gönderirler. Yardım için sadece ürün kabul edilecektir. Projeye destekleriniz için şimdiden hepinize teşekkürler.” dedi.

Fecebook üzerinden ulaşma adresine git>>>
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com