M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

YOLLARBAŞINDA ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI


İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte İlimiz Merkeze bağlı Yollarbaşı köyümüzde çözülen içme suyu sorununun ardından başlayan asfalt çalışmaları ile ilgili yerinde incelemelerde bulundu.
Konu ile ilgili açıklama yapan TERLEMEZ: " Yollarbaşı köyümüzde İl Özel İdaresi tarafından vurulan sondaj ile çıkarılan suyun şebekeye verilmesi ile köyümüzde yaşanan içme suyu sorunu sona ermişti..
Diğer yandan Yollarbaşı köyümüzde köy içi yolumuzda sıcak asfalt yapımı için ekiplerimiz finisher ile filler(PMT) serimine başladı. Şu an serim işleminin %50'si tamamlandı. Filler seriminin ardından sıcak asfalt kaplaması yapılacak. Ben de canla başla çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum." dedi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com