M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

YOLLARBAŞI'NDAKİ İÇME SUYU SORUNU BİTTİYollarbaşı’ndaki İçme Suyu Sorunu Bitti, Asfalt Çalışmaları Da En Kısa Sürede Başlayacak.
         İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğü ve Su Kanal Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte İlimiz Merkeze bağlı Yollarbaşı köyümüzde çözülen içme suyu sorunu ve yapılacak asfalt çalışmaları ile ilgili yerinde incelemelerde bulundular.
         Konu ile ilgili açıklama yapan KAPAR: " Yollarbaşı köyümüzde İl Özel İdaresi tarafından yeni vurulan sondaj ile çıkarılan suyun önümüzdeki günlerde şebekeye verilmesi ile köyümüzde yaşanan içme suyu sorunu sona erecek.
         Diğer yandan Yollarbaşı köyümüzde sıcak asfalt yapacağımız yolda ve köyümüzün Emirme mevkiisinde ikamet eden köylülerimizin kullandığı stabilize yolda incelemelerde bulunduk. Bir sorun çıkmazsa yarından itibaren sıcak asfalt çalışmalarımıza başlayacağız. Köylülerimize hayırlı olsun. Ben de bu sorunların çözüme kavuşmasında canla başla çalışan İl Özel İdaresi yetkilileri ve çalışanlarımıza teşekkür ediyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum." dedi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com