M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

60 YILDIR TAŞITLA GİDİLEMEYEN ZEYTİNLİK YOLU YAPILIYOR!İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ ve birim müdürleri ile birlikte İlimiz Merkeze bağlı Bucakkışla köyümüzdeki zeytinlik yolunda İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğünce yürütülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.
Devam eden çalışmalar ile ilgili bilgi veren KAPAR: “ Bucakkışla köyümüzde köylülerimiz yol olmadığı için 60 yıldır zeytinliklerine araçla gidemiyordu. Ve yıllardır taşıtla varamadıkları zeytin bahçelerine gerekli bakımı yapamıyorlardı. Gerekli ilaçlama ve bakım yapılamadığı için yeterince verim de alamıyorlardı. Köylüler toplamış oldukları zeytinleri değerlendirebilmek için sırtlarında çuvallarla taşımak zorunda kaldıklarından dolayı yeterli ekonomik katkı da sağlayamıyorlardı.
İl Özel İdaresi olarak yıllardır süren bu sorunu çözebilmek adına harekete geçtik ve ekiplerimiz Zeytinlik yolunda yol yapım çalışmalarına başladı. Köylüler de çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Ekiplerimiz geç saatlere kadar özveriyle çalışıyor. İl Özel İdaresi olarak yıllardır süren bir sorunu daha çözmüş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Köylülerimize hayırlı olsun. İnşaallah hayalleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com