M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

AMBULANS RALLİSİ, MUHTEŞEMDİ


Konya’da düzenlenen Ambulans Rallisi, muhteşem tatbikatla sona erdi.
1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte Konya Bölge Ambulans Rallisi nefesleri kesti. Türk Yıldızları parkında gerçekleşen tatbikatta, Konya, Karaman ve Aksaray illerinden katılan ekipler parkurlarda kıyasıya mücadele etti.
Etkinlikte 1950 ve 1970 model Ambulansların yanı sıra Obez Ambulans, 4 Sedyeli Ambulans, Motorize Ekip, UMKE, Komuta Kontrol Merkezi Aracı, Seyyar Role Aracı ve Kar Paletli Ambulans, Yoğun Bakım Ambulansı olmak üzere Konya 112 Acil Yardım ekibi içinde dahil olan 13 Ambulans sergilendi.
Konya, Karaman ve Aksaray illerinden katılan 14 ekip, 5 parkurdan oluşan rallide kıyasıya mücadele ederken, Konya İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Mehmet Koç bir müjde de verdi. Prof.Dr. Koç; “Bu Bölgesel Ambulans Rallisi daha başlangıç, bundan sonra ki hedefimiz, Ulusal düzeyde bir ralli düzenlemek olacaktır. Bunun için ekip ve ekipmanlar elimizde hazır, tüm ekibimle gurur duyuyorum” dedi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com