M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BASYAYLA KAYMAKAMINDAN VEDA MESAJI


3 ay önce ilçemize tayini çıkan sayın kaymakamımız Çağlar Tekin in tayini çıktığından Başyayla'daki görevi sona ermiştir.

Kaymakamımız giderken su mesajı yayınladı.
"31.08.2018 Tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile atandığım Başyayla Kaymakamlığı görevim 17.12.2018 tarihli bakanlık oluru ile Erzurum/ Şenkaya Kaymakamlığı görevine atanmamdan dolayı sona ermiş bulunmaktadır. Bizleri bu göreve layık gören Sayın Bakanımız Süleyman Soylu başta olmak üzere meslek büyüğü ağabeylerime şükranlarımı arz ediyorum. 3 ay gibi kısa bir sürede Orta Toroslar'da kirazı ve elmasının müstesna tadıyla damaklarda tat bırakan,havası ve suyu hiç kirlenmemiş,insanı kadim Anadolu insanının tüm özelliklerini gösteren, kapısı ve gönlü herkese açık kadirşinas halkıyla zor coğrafyada sevgi, saygı ve muhabbetlerini bizlerden esirgemeyen, yarı Akdeniz ikliminin hakim olduğu bu şirin ilçeden güzel hatıralar ile ayrılacağım.Bizden taraf varsa hakkımız helal olsun. Sizlerde haklarınızı helal ediniz."
Haber: Başyayla gündem


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com