M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BU ÇİLE DE SONA ERDİ!Köylülerin Yıllardır Beklediği Yol Çalışmaları Tamamlandı…
İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü ekipleri 2018 yılı programı kapsamında tamamlanan çalışmalara bir yenisini daha ekledi.
Değirmenbaşı-Cerit-Bademli-Elmadağ-Taşdibi-Adaysız-Maşat-Bağlıbük-Hasançalış Köprüne kadar olan güzergah hattındaki köy ve bağlılarımızın yıllardır özlemi olan yol genişletme, stabilize ve bakım-onarım çalışmaları tamamlandı.
Tamamlanan çalışmaları İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürü Hüseyin ALPARSLAN ile birlikte yerinde inceleyen İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR: “ Yıllardır özellikle yaz aylarında mevcut hat üzerindeki kör nokta diye tabir edilen yerler ve virajlar çok sık trafik kazalarına neden oluyordu.
Kış aylarında ise mevcut yoldaki buzlanma ve kar yağışı nedeniyle araçlar ve öğrenci servisleri yolda kalıyor, bu yolda kalmalar nedeni ile hem vatandaş hem öğrencilerimiz araçlarda mahsur kalarak donma tehlikesi ile karşı karşıya kalabiliyorlardı. Yine kışın bu buzlanma ve kar yağışı sık sık kazalara da sebebiyet veriyordu.
Yıl bitmeden İl Özel İdaresi olarak yine yıllardır vatandaşımız için bir çile haline gelen bu yollardaki sıkıntıları da sona erdirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ekiplerimiz hava koşullarına aldırmadan gece gündüz çalışıyor. Yapılan yollarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Sorunları çözmek için medeniyetin bel kemiği olan yol konusunda gerekli hassasiyeti göstermeye devam edeceğiz. “ dedi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com