M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ÇALIŞKAN İKİ MAHALLEDE İNCELEMELERDE BULUNDU


Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Şeyh Edebali Mahallesi ve Yeni Mahalle’deki altyapı ve üstyapı çalışmalarını inceledi.

        Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan Yeni Mahalle’de yol ve kaldırımı tamamlanan sokaklar ile Şeyh Edebali Mahallesi’nde yapımı devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Cadde ve sokakları tek tek dolaşarak yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Çalışkan’a mahalle muhtarı da eşlik etti.
        Gezi sırasında vatandaşlarla sohbet edip isteklerini dinleyen Başkan Çalışkan mahalledeki esnaflara da hayırlı ve bol kazançlar dileğinde bulundu. Başkan Çalışkan yaptığı değerlendirmede: “Belediye olarak muhtarımızla dayanışma içerisinde vatandaşımızın hizmetine koşuyoruz. Yeni Mahalle ve Şeyh Edebali Mahallemizde asfalt ve kaldırım dışında çok büyük problemler yoktu. Mevsim şartları ağırlaşmadan ekiplerimizi seferber ederek bu sorunu çözdük ve ayrıca Şeyh Edebali Mahallesi’ne semt spor sahası kazandırdık. Bizler vatandaşlarımız için varız. Onların talepleri bizler için çok önemli. Çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.  

        Her iki mahalle muhtarı da yapılan ve yapımı devam eden çalışmalar için Başkan Çalışkan’a teşekkürlerini iletti.


  
  
  
  
  
  
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com