M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

CHP KARAMAN MİLLETVEKİLİ AV. İSMAİL ATAKAN ÜNVER'İN YENİ YIL MESAJI


Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver yeni yıl mesajı yayınladı. Ünver mesajında; “Yeni yılda yeni umutların yeşerdiğini görmek, aydınlık günlere kavuşmak, refah içinde yaşamak ve daha iyisini istemek hepimizin hakkı.” dedi.

Türkiye'nin ve Karaman’ın her zaman en iyisini hak ettiğini ifade eden Ünver sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Yeni bir yıla tüm umutlarımızı tazeleyerek giriyor, Türkiye’yi ve Karaman’ı hak ettiği yere taşımak için çalışmanın verdiği heyecanı, acıları ve sevinçleri hep birlikte yaşadığımız 2018’i geride bırakıyoruz. ‘İmkânsız’ denilenlerin mümkün, ‘hayal’ denilenlerin gerçek olduğunu gösteren bir tarihe sahip bu millet; 2019’da üzerindeki kara bulutları dağıtacak ve aydınlık yarınlara kavuşacak güce de imkana da umudu da sahiptir.

Bu duygu ve düşüncelerle, hemşehrilerimin ve tüm yurttaşlarımızın yeni yılını kutluyor, 2018 yılında başta şehitlerimiz olmak üzere kaybettiklerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. 2019 yılının Karamanımıza, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getiren adaletli bir yıl olmasını diliyorum.”
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com