M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ECE MUMAY VE MEHMET ALİ DALKIRAN’DAN KEYİFLİ PERFORMANS


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ)  Atatürkçü Düşünce Öğrenci Topluluğu tarafından söyleşi programı düzenlendi. Sanatçı Ece Mumay’ın konuk olarak yer aldığı söyleşiye davetliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program Atatürkçü Düşünce Öğrenci Topluluğu Başkanı Rabia Aygün’ün açılış konuşması ile devam etti.
Açılış konuşmasının ardından ilk olarak Karamanlı Sanatçı Mehmet Ali Dalkıran sahne aldı. Kendi besteleri ile seyirciye keyifli anlar yaşatan sanatçı Dalkıran daha sonra sahneyi Ece Mumay’a bıraktı.
Ece Mumay ise ilk olarak etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek Karaman’da olmaktan mutluluk duyduğunu ve programın kendisine farklı bir tecrübe kazandırdığını belirtti. Mumay daha sonra seyircilerin kendisine yönelttiği sorulara samimiyetle cevap vererek programı mini konseri ile tamamladı.
Program, plaket ve hediye takdimi ile sona erdi.
                   
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com