M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

EĞİTİM KAMPINI TAMAMLADI


AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları 80 kişinin katılımıyla Afyonkarahisar'da gerçekleştirilen eğitim kampını tamamladı.

30 Kasım - 2 Aralık tarihlerinde  Afyonkarahisar'da Ak Parti Karaman Gençlik Kolları mensuplarının eğitimi ve gelişimi için  gerçekleştirilen 
Kampa  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Sn. Dr.Leyla Şahin Usta, AK Parti Karaman Milletvekilleri Sn. Dr. Recep Şeker ve Sn. Av. Selman Oğuzhan Eser, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Sn. Av.Ali Özkaya,
AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı  Mahmut Sami Şahin, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Sn.Emrullah Kırkpınar ve ünlü Youtuber Sn. Tuğrul Selmanoğlu katıldı.
Kampta Sn. Serkut Kızanlıklı ve Sn. Davud Karaca tarafından gençlerin kişisel, sosyal ve siyasi gelişimlerine yönelik iletişim, Kariyer planlama, Grup Dinamiği gibi eğitimler verildi.
   AK Parti Karaman il Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Kale “30 Kasım- 2 Aralık tarihleri arasında Afyonkarahisar’da birbirinden değerli katılımcılar eşliğinde eğitim kampı düzenledik.Yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe teşkilatlarımız ve üniversite teşkilatımızdan arkadaşlarımızla kampa katılım sağladık. Düzenlemiş olduğumuz kampın ülkemizin geleceği olan gençlerimizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunacağına inanıyorum. Teşkilat mensuplarımız arasında birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının arttığı verimli bir kamp geçirdik.Gençlik birlik beraberlik ve kardeşlik içinde yine sahada elini taşın altına koymaktan çekinmeyecek, görev ve sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeye devam edecektir.Eğitim kampımızda emeği geçen tüm değerli büyüklerimize, başkanlarımıza, vekillerimize ve çok kıymetli AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Teşkilat mensuplarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com