M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

HAYDİ TÜM KİTAPLAR OKULABaşyayla Ortaokulu Müdürlüğü, Öğrencilerimizin okuma alışkanlığının pekiştirilmesi ve kitap okuyarak hayal güçlerinin gelişmesine katkıda bulunmak, öğrencilerimizi zihni, ahlaki, manevi, sosyal ve kültürel nitelikler yönünden geliştirmek, demokrasi ve insan haklarına saygılı olmayı, çağımızın gerektirdiği bilgi ve beceriler ile donatarak geleceğe hazırlamak amacıyla ulaşabilecekleri kitap sayısının artırılması ve kütüphanemizin kaynak açısından zenginleşmesini sağlamak üzere İlçemiz genelinde "Kitaplar Yolumuza Işık Tutsun" sloganıyla kitap toplama kapmanyası başlatmıştır.
İster yeni kitaplar alarak isterseniz evlerinizde öğrencilerimizin seviyesinde, ahlaki değerlerimize uygun ve ufuklarımızı aydınlatacak her türlü hikaye, roman vb. eserleri okul idaremize teslime edebilirsiniz.

Adres:
Başyayla Ortaokulu
Başköy Mahallesi Cumhuriyeti Mahallesi
Başyayla/KARAMAN

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com