M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

HAZ DUYARAK ÇALIŞMA YÖNTEMİ ANLATILDI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Üniversiteli Aktif Gençler Öğrenci Topluluğu tarafından ‘Çalışma Hayatı’ konulu konferans düzenlendi.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan konferans, Aktif Gençler Öğrenci Topluluğu Başkanı Muhammet Özcan’ın açılış konuşmasıyla devam etti.
“Güven tek kullanımlıktır”
Çok sayıda öğrencinin ilgi odağı olan Eğitmen ve Yazar Erim Hısım eğlenceli slayt sunumu ile sohbet havasında bir konferans gerçekleştirdi. Eğitmen Hısım öğrencilere kaytarma, sosyal kaytarma, çalışma hayatındaki kişilerin işlerini nasıl kurduklarını ve güven duygusunu anlattı.
İnteraktif bir sunum gerçekleştiren Hısım, “Haz duyarak çalışmak, eğlenmek önemli. Eğer siz sevdiğiniz işi yaparsanız hayat boyu çalışmak zorunda kalmazsınız. Çözüm kendinizde, maaş için değil sizi tatmin eden şeyler için çalışın.” dedi.
“Güven tek kullanımlıktır.” diyen Eğitmen Hısım, “Çalışma hayatında yer edinmek için güvenilir olmalısınız. Yanlışın sayısı değil oranı önemlidir. Tabi niyet de önemli; yanlışı kabul edip özür dileyebiliyorsanız sorun yok. Çalışma arkadaşlarınıza güvenirseniz hayatınız boyunca çok mutlu olursunuz.” şeklinde konuştu.
Konferans, öğrencilerle güven temalı tabure oyununun ardından plaket takdimi ile sona erdi.
               
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com