M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İL BAŞKANI MEHMET ER VE BELEDİYE BAŞKANI ADAYI ŞAHİN’DEN, KAPAR’A ZİYARET


Hizmet Yarışında Bayrağı Devralacak ŞAHİN’e İnancımız Tam!
Ak Parti İl Başkanı Mehmet ER ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami ŞAHİN, İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR’ı ziyaret etti.
Belediye ve İl Özel İdaresi işbirliğinin yeni dönemde de Karaman’a yeni hizmet ve yatırımlar için güçlenerek devam etmesi adına yapılması gerekenler ile ilgili istişarelerde bulunulan ziyaret sonrası memnuniyetini dile getiren KAPAR: “ Bizler hizmet için her zaman çalışmaya devam edeceğiz. Bu yolda Mahmut Sami ŞAHİN kardeşime de olan inancımız ve güvenimiz tamdır. İnşaallah yeni dönemde Karamanımızın hakettiği konuma gelebilmesi için dört bir koldan hizmet yarışına kaldığımız yerden hep birlikte devam edeceğiz. Yeni Türkiye’nin aydınlık geleceğine emin adımlarla yürürken, teşkilat olarak üstümüze düşen görevi layığıyla yapmak için durmak yok yola devam diyor; ŞAHİN kardeşime başarılar diliyorum.” dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com