M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İL GENEL MECLİSİ’NDEN KAZIMKARABEKİR’E ZİYARET


İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, Meclis Üyeleri Osman AYDIN, İftadiye YILDIZ ve Hayri AY ile birlikte İlimiz Kazımkarabekir İlçesine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
İlk olarak görevine yeni atanan Kazımkarabekir İlçe Kaymakamı Sayın İbrahim GÖKMEN’i makamında ziyaret etti. Kazımkarabekir ilçemizde yapılması planlanan projeler ile ilgili GÖKMEN ile değerlendirmelerde bulunan Başkan KAPAR ve Meclis Üyeleri görevinde başarılar dileyerek ziyareti sonlandırdılar.
Kazımkarabekir ziyaretlerinin ikinci durağı Belediye Başkanı Sayın Ali İhsan ALANLI oldu. Kazımkarabekir İlçemizin Belediye Başkanı ALANLI’yı da ziyaret ederek devam eden ve planlanan çalışmalar ile ilgili yol haritasını konuşan Başkan KAPAR ve Meclis Üyeleri, misafirperverlikleri için teşekkür ederek ilçeden ayrıldılar.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com