M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İLİMİZ EKONOMİSİ DEĞERLENDİRİLDİ


İlimiz ekonomisinin farklı yönleriyle ele alındığı Ekonomi Değerlendirme Toplantısı, Vali Fahri Meral başkanlığında gerçekleştirildi.
 
07 Aralık 2018 Cuma günü Valilik Toplantı Salonunda yapılan ve bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Ekonomi Değerlendirme Toplantısına, Vali Fahri Meral’in yanı sıra Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İlçe Kaymakamları, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Gökhan Alkan, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar ile ilgili Kurum ve Kuruluşların Temsilcileri katıldı.
 
İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü koordinesinde ülke ekonomisine katkı sağlayan paydaşların ayağa kaldırılması ve ekonominin canlandırılması amacıyla düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Meral, toplantının ilimiz ve ülkemiz için hayırlar getirmesi dileklerinde bulundu.
 
Vali Meral’in açılış konuşmasının ardından kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri tarafından ilimizin ekonomik sorunları ve bu sorunlara ilişkin çözüm önerilerini içeren sunumlar yapıldı.
 
Karaman’ın ekonomik ve sosyal potansiyelini harekete geçirmek amacıyla düzenlenen toplantı,  devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ve istihdam konularının ele alınması, görüş ve önerilerin değerlendirilmesinin ardından sona erdi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com